HARMAN DİZAYN Kurumsal

KURUMSAL FİRMA PROFİLİ

Dekoratif mobilya aksesuarlarının toptan ve perakende pazarlaması alanında faaliyet gösteren şirketimiz Harman Dizayn’ın İstanbul Modoko Ümraniye showroomunu Ekim 2020 itibariyle müşterilerimizin ve sektörle ilgilenen bütün misafirlerimizin hizmetine açtık.

İşimizi severek, özenle yapan bir ekibiz. Zaman yönetimini en üst düzeyde organize ederek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin hak ve hukukuna azami derecede saygılı davranış disiplinleri geliştirmekteyiz. Tüm bu hususlarda son derece titiz ve hassas bir şirket etik anlayışını, sürdürülebilir kılmak gayesindeyiz.

Lüks dekoratif aksesuar sınıfında konumlandırılan ürünlerimizi, hemen her gelir grubundan müşterilerimizce ulaşılabilir seviyede fiyatlandırmaya gayret etmekteyiz. Bu maksada yönelik, her geçen gün ürün portföyümüze yeni ve yenilikçi ürünler dahil etmekte ve sosyal medya hesaplarımızdan binlerce takipçimizle düzenli olarak paylaşmaktayız.

Aldığımız siparişleri İstanbul içinde, özel araçlarımızla kapıya kadar teslim anlayışıyla hızla müşterilerimize ulaştırmaktayız. Bununla birlikte Türkiye’nin ve dünyanın her tarafına, güvenli şekilde kargo şirketleriyle teslimat yapmaktayız.

Şirketimiz ve ürünlerimizle ilgili olarak dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinize çözüm üretmekten memnuniyet duyacağız.

Harman Dizayn
AdlandMedya
Geri Dön Üst
Kapat Büyüt